Плуване - PGTE ''Henry Ford''

Отиване към съдържанието

Главно меню:

HIDE > Новини

На 14.02.2014 г. Столична община, Дирекция “Превенция, интеграция, спорт и туризъм” в партньорство с Национална спортна академия „Васил Левски” и със съдействието на РИО София град – МОН организира ети турнир по плуване за купа София” – Градско първенство за столичните училища.
  ПГТЕ "Хенри Форд" взе участие с отбор във възрастова група 8-10 клас. Нашите момчета се бориха здраво в конкуренция с най-елитните училища и в резултат щафетата ни на
4x50 м. свободен стил взе невероятното III-то място и бронзови медали. Наред с това в индивидуалните дисциплини повече от достойно класиране направиха:

- Тервел Миленов - 10е клас.

В отборното класиране ПГТЕ "Хенри Форд" е на IV място във възрастовата група 8-10 клас.

Да не забравяме и все още не губещият ентусиазъм водач и треньор на групата - Даниела Петрова!

Благодарности на всички за достойното представяне.
Очакваме от вас челни класирания на следващи състезания и медали от "по-благороден" метал.