
На 15 май 2026 г. ПГТЕ „Хенри Форд“ тържествено изпрати своите зрелостници от Випуск 2026 – млади хора, които през годините доказаха своята упоритост, талант и стремеж към знания и професионално развитие.
В празнична атмосфера ученици, учители, родители и гости споделиха вълнуващи моменти, изпълнени с гордост, благодарност и надежда за бъдещето. Последният училищен звънец отбеляза края на един важен етап и началото на нови предизвикателства и възможности.
Скъпи абитуриенти, благодарим ви, че бяхте част от голямото семейство на ПГТЕ „Хенри Форд“! Пожелаваме ви смелост да следвате мечтите си, увереност да преодолявате трудностите и вдъхновение да изграждате бъдещето си с чест, знания и професионализъм.





















